Cezary Sanecki

Witam Cię na moim blogu! Nazywam się Cezary Sanecki i na co dzień jestem programistą Java 💻. Miejsce, w którym się znajdujesz jest moim kawałkiem Internetu. Chcę się w nim dzielić z Tobą moją wiedzą i przemyśleniami ze świata IT. Nie zamykam się jednak na inne tematy!

Swoje pierwsze kroki pracy zawodowej stawiałem w branży budowlanej. Jednak po przepracowaniu blisko 1,5 roku uznałem, że czegoś mi w niej brakuje. Na szczęście będąc na etacie asystenta projektanta budowlanego trafiła w mnie mała iskierka, która rozpaliła we mnie pasję do programowania! Rozpoczęło się niewinnie od kilku niewielkich projektów, a skończyło na pełnoetatowej pracy jako programista Java. W niej dopiero zacząłem się czuć jak ryba w wodzie!

Przeszedłem samodzielnie żmudną, ale jakże ciekawą, drogę przebranżowienia. Nie korzystałem przy tym z dobrodziejstw jakie dają np. bootcampy. Poświęcałem swój wolny czas po pracy, aby dokształcać się w sztuce programowania. Teraz chcę się dzielić z Tobą wiedzą, którą udało mi się zdobyć, przy pomocy tego bloga (od września 2020), ale i nie tylko. Na ten moment udało mi się nagrać darmowy kurs Podstaw Javy dostępny na platformie YouTube. Dodatkowo staram się występować na konferencjach branżowych i lokalnych meetupach.

Poza godzinami pracy dalej pogłębiam swoją wiedzę o kodowaniu jak i architekturze IT. Jednak nie samym programowaniem człowiek żyje, dlatego śledzę również wyniki piłkarskie oraz zagłębiam się w świat finansów. W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem 💍 oraz ojcem dwójki cudownych synków 👶👶.

Zachęcam Cię bardzo serdecznie do kontaktu poprzez maila [email protected].