Udało mi się nawiązać współpracę medialną z kolejnym partnerem. Muszę przyznać, że bardzo się z niej cieszę, ponieważ jest to HackYeah, czyli organizator największego hackathonu w Europie. Jeśli nie wiesz czym jest hackathon to jest to wydarzenie zrzeszające programistów. Podczas niego rozwiązują oni, w zgłoszonych wcześniej zespołach, problem związany z projektowaniem oprogramowania. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że programiści mają na to dzień bądź cały weekend. Zadanie oczywiście nie jest wcześniej znane, aby nie można było się do niego przygotować. Ogłaszane jest dopiero na samym początku wydarzenia. Wygra ten zespół, który zostanie najwyżej oceniony za pracę wykonaną w czasie dozwolonego czasu.

HackYeah 2021

Zaproszenie na HackYeah

Skoro już mniej więcej wiesz czym jest hackathon to przejdźmy do sedna sprawy. Poniżej zamieszczam opis jaki otrzymałem od organizatorów, który przybliży Ci kilka szczegółów na temat HackYeah.

👾 Kolejna edycja HackYeah przed nami! Widzimy się między 10 a 12 grudnia,
wydarzenie wspiera GovTech 2021!

Spotykamy się offline w katowickim Spodku oraz online - z dowolnego miejsca na świecie.

Mam dla Was 10 darmowych biletów do Katowic. Kto pierwszy, ten lepszy!
Łapcie kodzik 😊 👉 DevCezz_10_HY

🤖 Znam już pierwszą kategorię zadań - Zdrowie Psychiczne, drugą jest Gaming. Więcej informacji
znajdziecie na stronie: https://hackyeah.pl.

🤯 Pula nagród na ten moment wynosi 570 000 PLN i stale rośnie.
Ponadto czekają na Was przeróżne atrakcje i konkursy,
więc śledźcie profil @HackYeah, aby być na bieżąco!

Nie zwlekaj - zarejestruj się już teraz:
👉 https://eventory.cc/event/hackyeah-2021

Mały prezent ode mnie

Jak widzisz do dyspozycji mam 10 darmowych biletów na wydarzenie offline! Postanowiłem, że po prostu zamieszczę kod umożliwiający dostanie biletu tutaj w tym artykule, aby każdy miał do niego dostęp. W ten sposób nikt nie będzie zależny od mojego tempa odpisywania, jednak minusem jest, że góruje zasada “kto pierwszy, ten lepszy” 😉. Także jeśli przypadkiem (lub nie) będziesz w Katowicach 10-12 grudnia 2021r. to serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału w HackYeah. Uważam, że naprawdę warto! Nie tyle co dla nagród, ale dla samego doświadczenia.