W dniu wczorajszym nawiązałem współpracę z organizatorami konferencji Krakowskie Dni Informatyki 2021. W ramach niej serdecznie chciałbym Was zaprosić do udziału w tym wydarzeniu. Odbędzie się ono w dniach 1 i 2 grudnia 2021 r. w formie online. Dzięki takiej formule konferencja ma możliwość nie tylko zintegrować krakowską branżę IT, ale także dotrzeć do całej polskiej społeczności. Organizatorzy zapewniają, że prelegenci przygotowali masę merytorycznych prezentacji, które będzie można obejrzeć na ekranie swojego komputera, tabletu lub telefonu.

Krakowskie Dni Informatyki 2021 (online)

Głównym celem konferencji jest poszerzenie wiedzy architektów, seniorów, midów, juniorów a także studentów informatyki przy pomocy wykładów, będących na najwyższym poziomie, prowadzonych przez prelegentów z wiodących firm IT.

Najważniejszą informacją jest fakt, że rejestracja oraz udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Wystarczy wejść na stronę https://kdi.org.pl/ i się zarejestrować. Organizatorzy informują, że podczas wydarzenia odbędą się również Krakowskie Targi Pracy IT, gdzie będziesz mógł spotkać wiele renomowanych firm.

Tak jak już wspomniałem wcześniej, konferencja odbędzie się całkowicie w formie online. Jak wiadomo jest to spowodowane obecną sytuacją pandemiczną panującą na świecie. Niemniej jednak organizatorzy przewidują, że na wydarzeniu stawi się ponad 1000 uczestników z całej Polski!

Jeżeli, więc nie masz planów na 1 oraz 2 grudnia to serdecznie zachęcam się do wzięcia udziału w Krakowskich Dniach Informatyki 2021!